Monday, February 18, 2019   امروز ,   دوشنبه 29 بهمن 1397 خورشیدی

جزئیات مطالب  

   
1 فروردين 1397
پیام نوروزی 1397 - کورش زعیم

پیام نوروزی ۱۳۹۷

 

Image result for ‫نوروز‬‎  

کورش زعیم

سال ۹۶، سال ویژه ای در عمر جمهوری اسلامی بود. سالی بود که افشاگری های سالهای اخیر از فساد و غارتگری های سردمداران که تا پایان دهه هشتاد توسط سران حکومت و دولت هایش پنهان نگه داشته میشد به اوج خود رسید. گستره و ژرفای این فساد حتی به مخیله دشمنان نظام "مقدس" هم نمیرسید که چگونه یک مشت ناشایسته و ناکارآمد و بی اخلاق در این دهه ها فقط بخاطر پشتیبانی از سیاستهای نظام به مقام های بالا گماشته میشدند و تنها هنرشان را که دزدی و کلاهبرداری از ملت بود آزادانه به نمایش می گذاشتند و از حمایت ساختاری سه قوه هم برخوردار بودند.

چه نخبگان دانشمند، کارآفرین، متخصص و هنرمند میهن پرستی که از کشور فراری داده نشدند و یا به جرم انتقاد از فساد و ناکارآمدی ساختاری و دلسوزی برای کشور و ملت که با بهانه های کودکانه و خلاف قانون به زندان افکنده نشدند تا مزاحم دزدان و قاچاقچیان و اختلاسگران خودی نباشند؛ و چه مفسدان فی الارضی که در همان دادگاهها تبرئه و آزاد گذاشته نشدند.

 

سال ۹۶، سال بیداری مردم ایران و اعتراضات گسترده مردمی، کارگری، و زنان علیه گرانی، بیکاری، بی آبی، فساد و محدودیتهای اجتماعی و خفقان و دورویی و رفتار ناعادلانه قوه قضائیه آغاز خواهد شد. با افشاگری دروغگویی ها، بی لیاقتی ها، اختلاس های مقامات رسمی و کلان دزدی ها ترس مردم از نظام ریخته است؛ و این موج ها در سال ۹۷ به بلندای تازه ای خواهند رسید. منجر شدن این اعتراض ها به خشونت های خیابانی، دیگر مانند سال ۸۸ قابل کنترل نخواهد بود. گرگ ها در پشت مرزها در کمین هستند.

من از سران نظام حاکم که به هیچوجه توان اندیشیدن برای درمان این مشکلات را ندارند، می خواهم که برای امکان دادن به وزیدن نسیمی امیدوارکننده و چاره ساز و جلوگیری از تلاشی کشور، جبهه ملی ایران و دیگر سازمانهای سیاسی و مدنی ملی را آزاد کنند و دست از خشونت و خفقان اندیشه و بیان بردارند تا بلکه راهکاری برای برونرفت کشور از این بحران فراگیر و ناامید کننده کنونی اندیشه کنند. شما خود به تنهایی نمی توانید، و ما دشمن شما نیستیم؛ ما خیرخواه ملت ایران و میهن عزیزمان هستیم. نجات میهن برای شما هم آرامش خیال خواهد آورد.

با چشم انداز نگران کننده پیش رو، من نمی توانم با وجدان آسوده سال نو را به هم میهنانم شادباش بگویم، که شادباش سال نو بستگی به خط مشی نظام در سال نو دارد.

کورش زعیم

زندانی سیاست خفقان جمهوری اسلامی

یکم فروردین ۱۳۹۷

بازدید صفحه: 229
 جناب استاد زعیم نوروز باستانی را به شما شادباش می‌گویم با آرزوی سلامتی برای شما و رسیدن ایران به جایگاه شایسته اش در جهان
سعید
سپاسگزارم. سال نو را برای شما هم سرشار از شادکامی و پیروزمندی خواهانم.

شما می توانید نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

   
 : نام ونام خانوادگي
 : توضیحات

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمائید
 
   
   
 

       

جستجو در سایت

 

 

فهرست موضوع ها

 

      جمهوری اسلامی
      انتخابات در ایران
      حقوق بشر در ایران
      سیاست خارجی ایران
      اقتصاد ایران
      میراث فرهنگی و تاریخی
      کورش بزرگ
      پاسارگاد و تخت جمشید
      دموکراسی و سکولاریسم
      جنبش های ملی ایران
      جنبش ملی کردن نفت
      جبهه ملی ایران
      چهره های ملی ایران
      بحران هسته ای ایران
      خلیج پارس
      دریای مازندران
      سازمان ملل متحد
      شورای امنیت
      شورای حقوق بشر
      دیوان کیفری بین المللی
      یونسکو
      آسیای میانه و قفقاز
      خاور میانه
      خاور دور
      اروپا
      امریکای شمالی و جنوبی
      درباره من
      فرتور ها (عکس ها)
      English
 
 
 

 پیشنهاد ها و نوآوری ها

 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کوروش زعیم ،محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد