Monday, November 29, 2021   امروز ,   دوشنبه 8 آذر 1400 خورشیدی

جزئیات مطالب  

   
1 فروردين 1351
اختراع وسيله برفي، يخي، آبي 1351

اختراع دوچرخه برفي  Snow Bike

پدر بزرگ اسنوموبیل و جت اسکی روی آب

یکی از مهمترین اختراعات دهه هفتاد در صنعت وسائط نقلیه، اختراع کورش زعیم بود که در 1972 در امریکا تحت شماره 682490، در کانادا تحت شماره 908206، در ایران تحت شماره 18025 و در کشورهای دیگر به ثبت رسید. اختراع کورش زعیم تحول بزرگی در صنعت وسائط نقلیه روی برف، آب و یخ بوجود آورد که اکنون شاهد پیشرفتهای ناشی از آن هستیم. اختراعات نامیرده در شکل غیر موتوری برای مصارف تفریحی و موتوری آن برای رفت و آمد روی برف، آب و یخ را با ایمنی کامل امکانپذیر ساخت. اکنون مدل های پیشرفته آن جزو فرهنگ جابجایی روی برف، آب و یخ شده است.

بازدید صفحه: 1950
 سلام جناب زعیم آنچه در اینجا مینویسم ربطی به طرح شما ندارد هدف من ارتباط با شما به عنوان یکی از اعضای ارشد جبهه ی ملی بود متاسفانه هرچه در این وبسایت گشتم دریچه ای برای رتباط با شما نبود ، مجبور شدم اینجا برایتان چیزی بنویسم به وبسایت جبهه ی ملی هم بارها سر زده ام اما متاسفانه همه ی بخش های آن غیر فعال است البته ممکن است به خاطر این باشد که با فیلتر شکن وارد میشوم. جناب زعیم همه ی حرف من اینست که : چرا جبهه ی ملی اینقدر منفعل است؟ چرا بود و نمودی در جامعه ی ایران ندارد؟ چرا عضو گیری نمی کند و از جوانان و دانشجویان وطن پرست ایرانی برای آبادی و آزادی این مملکت استفاده نمی کند؟ چرا از میراث بزرگ دکتر مصدق به نحو احسن استفاده نمی کنید؟ چرا؟ چرا؟ و چرا؟ و اگر استفاده می کنید چرا من به عنوان کسی که سیاست بخش عظیمی از زندگیم را تشکیل میدهد چیزی مشاهده نمی کنم، توده ی مردم که بماند. عدم حضور ملموس جبهه ملی است که سبب میشود بسیاری از آزادی خواهان جذب اصلاح طلبان و ملی مذهبی ها و ... شوند. یقین دارم هیچ سازمان سیاسی ای امروزه برای جوانان ایران زمین بیش از جبه ی ملی جذابیت ندارد اما اگر بطور اصولی و سیتماتیک به آنان معرفی شود. امید وارم کامنتم را ببینید و پاسخم را بدهید .
شهریار رستمی
شهريار عزيز، درد شما درد ما هم هست. جبهه ملي زير فشار بسيار بسيار شديد است و همه فعالان آن را يا زندان كرده اند يا زير تهديد قرار دارند. در زمان حاضر ما در اوج فشارها و نگراني حاكميت از فعاليت جبهه ملي است. وبلاگ من را براي بار سوم در طي چند سال گذشته بكلي حذف كردند. در آنجا مي شد روزانه با من در تماس باشيد. براي تماس داشتن شما مي توانيد بجز همينجا از نشاني هاي زير استفاده كنيد: kourosh_zaim@yahoo.com www.facebook.com/kourosh_zaim www.facebook.com/jmi.tehran

شما می توانید نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

   
 : نام ونام خانوادگي
 : توضیحات

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمائید
 
   
   
 

       

جستجو در سایت

 

 

فهرست موضوع ها

 

      جمهوری اسلامی
      انتخابات در ایران
      حقوق بشر در ایران
      سیاست خارجی ایران
      اقتصاد ایران
      میراث فرهنگی و تاریخی
      کورش بزرگ
      پاسارگاد و تخت جمشید
      دموکراسی و سکولاریسم
      جنبش های ملی ایران
      جنبش ملی کردن نفت
      جبهه ملی ایران
      چهره های ملی ایران
      بحران هسته ای ایران
      خلیج پارس
      دریای مازندران
      سازمان ملل متحد
      شورای امنیت
      شورای حقوق بشر
      دیوان کیفری بین المللی
      یونسکو
      آسیای میانه و قفقاز
      خاور میانه
      خاور دور
      اروپا
      امریکای شمالی و جنوبی
      درباره من
      فرتور ها (عکس ها)
      English
 
 
 

 پیشنهاد ها و نوآوری ها

 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کوروش زعیم ،محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد