Wednesday, December 8, 2021   امروز ,   چهارشنبه 17 آذر 1400 خورشیدی

جزئیات مطالب  

   
12 تير 1395
آشکارسازی لایه های فساد در جمهوری اسلامی - کورش زعیم

رقابت در درون جمهوری اسلامی لایه های فساد را آشکار میکند


ساختار و اسکلت وجودی جمهوری اسلامی از رشته های درهم تنیده فساد ساخته شده که نهادهای نظام را بهم ارتباط داده و با دروغ و خشونت بر پا نگه داشته میشود.

یک جناح که اموال عمومی و دارایی و درآمدهای ملی را در ابعاد نجومی هزاران میلیاردی غارت کرده توسط جناح رقیب و مدعی، آشکارسازی و عنوان روزانه رسانه ها میشود.

جناح کلان دزد برای توقف رسانه ای شدن بیشتر غارتگری و ژرفای فسادشان، و رسیدن رسوایی به سطوح "بسیار بالا"، دستمزدهای کلان کارگزاران زیردست خود و جناح رقیب را که آنها نیز غالبا دزد و بیسواد و ناکارآمد و سرچشمه فروپاشی صنعت و کشاورزی و اقتصاد کشور بوده اند را آشکار میکند.

بازی، یک بازی موش و گربه است. هر دو جناح برای حفظ و دوام خود، علیرغم نارضایتی و نفرت مردم، تلاش میکنند. جناح کلان دزد میکوشد با ایجاد ترس و وحشت بوسیله اسیدپاشی بر چهره دختران، تازیانه بیرحمانه بر دانشجویان و کارگران محروم از حقوق خود، دستگیری و زندانی کردن فعالان مدنی، توجه مردم را از غارتگریها تا مدتی منحرف کنند تا برای پنهان کردن میلیاردها دلار پول ملت و فرصت فرار از کشور وقت بخرند. عوامل این جناح با نعره های عسس مرا بگیر و اظهارات تهدیدآمیز بین المللی و ضد امنیت ملی به دشمنان ایران پیام میده�`��8� که جمهوری اسلامی قابل اعتماد نیست، تا بلکه با کلید خوردن طرحهای ضد یکپارچگی ایران، در هرج و مرج و ناامنی و آشوب حاصل، فرصت فروش املاک و فرار با غنایم و نجات از مهلکه انتقام مردم فراهم شود.

دولت حاکم هم که ادعای مبارزه با فساد را دارد، از آنجا که هیچ قدرتی در قوای قضائیه و انتظامی و نظامی ندارد، از خدا خواسته، افشا کردن کلان دزدیهای هزاران میلیاردی را دیگر "کش" نداده و به تخم مرغ دزدها می پردازد.

کورش زعیم

تهران – ۱۲ تیر ۱۳۹۵خ

بازدید صفحه: 1425
 



man be toreh kolee az eslah nezaam mayoos haastam. omidvaram dar chand maahe ayandeh tarhe pishnehadi ghanoneh assasi ham aamade beshavad be omideh khoda. honarmandaneh ma maksosan film va TV bayad havaaseshon baasheh keh dar daame tabligaat hokomat nayoftand chon avaghebeh baadi baraye anha daarad. yeki az baadi hayaeh ma irani ha in ast keh ehsasati haastim va ba aghelaman tasmim nemigirim. aya be nazare shoma behtar nist dar aayandeh hajmeh vezaraatkhaneha kahesh yaabad? aya ma osolan be vezaarateh varzesh ehteyaj daarim va ya masalan behtar nist farhang va honar yek saazmane tahteh tabeyaateh nokostvazir baashad?
soheyla jaavadi
مطلب امروز درباره اصلاح طلبی را بخوانبد.

شما می توانید نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

   
 : نام ونام خانوادگي
 : توضیحات

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمائید
 
   
   
 

      



 

جستجو در سایت

 

 

فهرست موضوع ها

 

      جمهوری اسلامی
      انتخابات در ایران
      حقوق بشر در ایران
      سیاست خارجی ایران
      اقتصاد ایران
      میراث فرهنگی و تاریخی
      کورش بزرگ
      پاسارگاد و تخت جمشید
      دموکراسی و سکولاریسم
      جنبش های ملی ایران
      جنبش ملی کردن نفت
      جبهه ملی ایران
      چهره های ملی ایران
      بحران هسته ای ایران
      خلیج پارس
      دریای مازندران
      سازمان ملل متحد
      شورای امنیت
      شورای حقوق بشر
      دیوان کیفری بین المللی
      یونسکو
      آسیای میانه و قفقاز
      خاور میانه
      خاور دور
      اروپا
      امریکای شمالی و جنوبی
      درباره من
      فرتور ها (عکس ها)
      English
 
 
 

 پیشنهاد ها و نوآوری ها

 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کوروش زعیم ،محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد