Sunday, November 28, 2021   امروز ,   يکشنبه 7 آذر 1400 خورشیدی

جزئیات مطالب  

   
12 اسفند 1398
پیام جبهه ملی ایران (سامان ششم) - به ملت ستمدیده و در بند ایران

 

پیام جبهه ملی ایران (سامان ششم)

Image result for جبهه ملی ششم

به ملت ستمدیده و در بند ایران


هم میهنان گرامی، هنوز در جبهه ملی ایران از صدور بیانیه و تحلیل درباره عدم رسیدگی به زمین لرزه کرمانشاه و سیل در گرگان و لرستان و خوزستان، کشتن دهها کولبَر در کردستان، قربانیان سیل در بلوچستان، کشتار هزاران تن هم میهن ناراضی در آبان 98، منفجرکردن هواپیمای مسافری با موشک سپاه و قتل 176 تن از بهترین شهروندان ما، زیر پا کشته شدن دهها تن بعلت سوء مدیریت در خاکسپاری قاسم سلیمانی و انجام انتخابات نمایشی مجلس رژیم و تحمل دروغ های تمام نشدنی حاکمیت فارغ نشده بودیم که فصلی دیگر از کارنامه بصیرت گرایان جمهوری اسلامی ورق خورد و شرکت هواپیمایی ماهان (وابسته به سپاه) از آغاز شیوع بیماری ویروسی کرونا در شهر ووهان چین، با وجود منع سفر وزارت بهداشت، طی دهها سفر هزاران تن از اتباع چین را از مرکز شیوع بیماری به قم آورد و گسترش این بیماری خطرناک را به سراسر ایران پخش کرد و صدها تن را کشت و از اینجا به سراسر جهان منتشر و باعت هزاران مرگ و یک بحران جهانی شد. نمونه هایی از سیاست و تدبیر جمهوری اسلامی در طی چهار دهه گذشته.  

 

تجربه مدیریت بهداشت جمهوری اسلامی در مورد شیوع بیماری ایدز در لردگان لرستان با سرنگ آلودۀ مامور بهداشت در سال گذشته نشانه ای بود از بی اعتنایی و بی خردی مدیریت جلوگیری و درمان بیماریهای واگیردار در نظام جمهوری اسلامی. این در حالیست که نظام پزشکی کشور که همیشه از بهترین در جهان بوده و با وجود تحمیل دانشجویان سهمیه ای و صدور مدرکهای فروشی یا فرمایشی و نیز تحریمهای بین المللی در دهه های اخیر کاهش کیفیت یافته، هنوز از بهترین ها در جهان است. آنچه سامانه بهداشت و درمان را در کشور ما ناکارآمد و هدف سودجویی کرده، دخالت نهادهای غیر مسئول و غیرمتخصص و تصمیم گیرندگانی است که از سواد و ضریب هوشمندی بسیار پایینی برخوردارند.

در مورد بیماری واگیردار و خطرناک ویروسی کرونا هم همین نادانی و بی اعتنایی به تندرستی و منافع ملی، با وجود هشدارها و اقدامات سختگیرانه دولت چین برای مهار بیماری که نه تنها شهر ووهان مرکز بیماری که کل استان هوبِی را قرنطیه کرد، هواپیمایی ماهان کماکان به واردات انسان و کالای چینی به ایران ادامه داد و در نتیجه شهر قم و سپس تمام ایران را آلوده بیماری کرد که تا کنون صدها هم میهن ما را کشته است. در حالیکه همه کشورهای آلوده شده از سوی ایران همه برنامه های گروهی، مراکز آموزش و برنامه های ورزشی و تفریحی را لغو کرده اند، آقایان در ایران حتی با تعطیل کردن مسجدها و زیارتگاههای پر رفت و آمد مخالفت نمودند و آنها را دارالشفاء خواندند چه رسد به قرنطینه کردن شهر قم. برای پاشیدن نمک روی زخم مردم، تمام لوازم پزشکی و حفاظتی ضروری برای جلوگیری از انتقال ویروس را که برای مردم تولید یا خریداری یا کمک گرفته شده بود در انبارهای مکانهای مذهبی یا امنیتی احتکار کردند تا به چندین برابر قیمت واقعی بفروشند، که باز موجب واگیری ها و رنج و مرگ بیشتر مردم شده است.

سازمان بهداشت جهانی تندرستی و بهروزی کامل جسمی، روانی و اجتماعی را از حقوق بنیادین و ضامن توانمندی هر انسان میداند. تندرستی در بر گیرنده سیاست های پیشگیری، درمان، و تولید تندرستی است. شیوع بیماری ویروسی کرونا در کشور به علت سوء نیت و سوء مدیریت عوامل جمهوری اسلامی، ایران را دومین مرکز اشاعه آن در جهان کرده که باعث سرافکندگی ملی است.

بی اعتنایی شگفت انگیز به موضوع حفظ سلامت مردم، عدم صداقت با مردم، احتکار لوازم بهداشتی ضروری برای جلوگیری از اشاعه بیماری، دروغگویی همگانی مقامات مسئول در همه سطوح، همه به خاطر الویت موضوع موهوم "مصلحت نظام" بجای منافع ملی در ذهن سردمداران فرقه حکومتی است که همیشه خلاف امنیت و منافع ملی عمل کرده است.

بی اعتنایی و سوء مدیریت مصیبت های وارده بر کشور ما از تظاهرات آبان تا هواپیمای مسافربری اوکراینی و سرانجام در مبتلا شدن به ویروس کرونا چنان جامعه را سرافکنده و خشمگین کرده که بنا به نوشته مجله آتلانتیک در شماره اخیر، فاجعه همه گیر شدن کرونا ممکن است تیر خلاص باشد و به متلاشی شدن کل جامعه ایران منجر شود.

هم میهنان گرامی، جبهه ملی ایران ضمن ابراز همدردی با شما و ابراز شرم از وضعی که جمهوری اسلامی همه ما را گرفتار کرده، درخواست میکند که همه دستورها و راهنمایی های بهداشتی و درمانی منتشر شده در سطح جهانی را برای حفظ تندرستی جسمی و روانی خود رعایت کنند؛ و از مقامات فرقه حکومتگر تحمیل شده بر ایران انتظار دارد که به بدیهی ترین نیاز مردم یعنی تندرستی آنان از فساد و سودجویی دست بردارد و اینقدر با بی اعتنایی به منافع ملی خشم مردم را افزون و شعله ور نکنند.

شورای مرکزی جبهه ملی ایران – سامان ششم

تهران - 12 اسپند 1398خ

 


بازدید صفحه: 1029
 انتشار قانون اساسی را موکول می کنید به زمان و مکان مقتضی؟
soheyla jaavadi ashteyani
آری، باید زمان مناسب باشد.

آیا امکان صلح حسنی خامنه ای با آمریکا زیاد است و اگر بشود آیا عمر حکومت را زیاد نمی کند؟ اگر رییسی نه پس چه کسانی؟ آیا به صرفه سپاه است که کودتا کند و اعلام جمهوری بکند؟
soheyla jaavadi ashteyani
عمر جمهوری اسلامی نزدیک پایان است. بیش از این نمیتوان گفت.

نظرتان در مورد سخنان اخیر اردشیر زاهدی چیست ؟ آیا اگر کمک مالی از طرف آمریکا و یا عربستان به جبهه ششم بشود قبول می کنید؟
soheyla Jaavadi ashteyani
به هیچوجه. مگر زاهدی اشاره ای به این کرده بود؟

نام نظام سیاسی پیشنهادی جبهه ششم جمهوری ایران است؟
soheyla Jaavadi ashteyani
جمهوری ایران

احتمال حمله آمریکا به رژیم را چقدر می دانید؟ آیا آقای خزعلی را شخصیت دمکراتی می دانید و آیا در قانون اساسی پیشنهادی جبهه لغو دین و مذهب رسمی ذکر شده؟ احتمال رهبری رییسی را بعد از خامنه ای چقدر می دانید؟
soheyla
احتمال حمله امریکا بسیار کمک است. آقای خزعلی دموکراسی از راه تغییرات در جمهوری اسلامی میخواهد. قانون اساسی ما بهیچوجه به دین و مذهب اشاره نمیکند بجز ایکه حق دخالت در حکومت را ندارد. احتمال کمی دارد، ولی باید تحولات ماههای آینده را با دقت نگریست.

درود جناب زعیم بعضی‌ها اعتقاد دارند انگلستان اداره کننده واقعی دنیاست و حتا آمریکا را هم کنترل می‌کند.آیا این دیدگاه درست است؟
اینجور شایعات در کشورهایی مانند ما سابقه دارد. در ایران از زمان قاجار قوت گرفت.

دررابطه با کرونا وحجم بالای تلفات ازامروز 17 اسفند سپاه بیمارستان رازی رشت را در کنترل گرفته است
حسین زادعیسی
از آنجا که سپاه در پزشکی مهارت دارد ... یا برای پنهانکاری فوت شدگان؟

متاسفانه درجامعه ای جون ما که تعهد بجای تخصص می نشیند.جه انتظاری می توان داشت .این اوج بصیرتگراییجمهوری اسلامی است.درکره جنوبی کشیشی که مرتکب خطا می شود علنی از مردم پوزش می خواهد.اما در اینجا مردمبدهکار میشوند.
حسین زادعیسی
تعهد به چی؟ اینها تنها تعهد به جیبشان و شهوت هایشان دارند.

شما می توانید نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

   
 : نام ونام خانوادگي
 : توضیحات

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمائید
 
   
   
 

       

جستجو در سایت

 

 

فهرست موضوع ها

 

      جمهوری اسلامی
      انتخابات در ایران
      حقوق بشر در ایران
      سیاست خارجی ایران
      اقتصاد ایران
      میراث فرهنگی و تاریخی
      کورش بزرگ
      پاسارگاد و تخت جمشید
      دموکراسی و سکولاریسم
      جنبش های ملی ایران
      جنبش ملی کردن نفت
      جبهه ملی ایران
      چهره های ملی ایران
      بحران هسته ای ایران
      خلیج پارس
      دریای مازندران
      سازمان ملل متحد
      شورای امنیت
      شورای حقوق بشر
      دیوان کیفری بین المللی
      یونسکو
      آسیای میانه و قفقاز
      خاور میانه
      خاور دور
      اروپا
      امریکای شمالی و جنوبی
      درباره من
      فرتور ها (عکس ها)
      English
 
 
 

 پیشنهاد ها و نوآوری ها

 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کوروش زعیم ،محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد