Sunday, November 28, 2021   امروز ,   يکشنبه 7 آذر 1400 خورشیدی

جزئیات مطالب  

   
5 تير 1386
پيشنهاد براي سخنگوي جبهه ملي ايران

پيشنهاد جبهه ملي اروپا براي سخنگوي جبهه ملي

Jeheh Melli Iran-Europ

سرور گرامی جناب آقای ادیب برومند ، رییس شورای مرکزی و هیئت رهبری جبهه ملی ایران/ اعضای محترم  شورای  مرکزی جبهه ملی ایران

با سلام و بهترین درودها و قدردانی فراوان از پیام سپاسگزاری سرور گرامی جناب آقای ادیب برومند به جبهه ملی ایران-اروپا ، در مورد درگذشت شادروان دکتر پرویز ورجاوند .

سروران گرامی، جبهه ملی ایران-اروپا افتخار دارد که بر اساس نصایح آقای ادیب برومند رييس شوراي مركزي و هيئت رهبري جبهه ملي ايران، در اولین پلنوم خود با حفظ استقلال سیاسی وتشکیلاتی و ضمن  تاکید مجدد براصل جمهوریخواهی، اصول هفتگانه عقاید سیاسی جبهه ملی ایران را به عنوان منشور موقت خود برگزید.

  ما وظیفه خود را بعنوان بخشی از نیروی ملی خارج از کشور، در حمایت و پشتیبانی از مردم ایران و نماینده تاریخی جنبش ملی ایران (( جبهه ملی ایران )) می دانیم و افتخارخود میدانیم که جزئی از این خانواده باشیم. در این جا از آن سروران گرامی اجازه میخواهیم که نظر مشورتی جبهه ملی ایران اروپا را در مورد جانشینی، عزیز از دست رفته مان، دکتر ورجاوند، به عرض اعضای محترم شورا برسانیم.

 اکنون که کشور ما در شرايطی بسيار حساس به سر می برد و به خاطر نقش مهمی که جبهه ملی ایران در حال حاضر دارد, طبعا انتخاب شخصيتی به جای دکتر ورجاوند میتواند نقش مهمی ایفا نماید. به اعتقاد ما شرایطی که سخنگوی جبهه ملی ايران باید داشته باشد  در کنار  پشتوانه مبارزاتی، اجتماعی و سیاسی ، وجود چهرهای  است فعال  وبخشا جوان، تا بتواند پلی میان رهبران برجسته ما و جامعه جوان ایران باشد. سخنگو ی جبهه ملی ايران ضمن تسلط به مسائل ملی بایدآشنایی کامل به مسائل بین المللی وزبان بین المللی داشته باشد. و در این روزگار دهکده جهانی تسلط وآشنایی با سیستمهای ارتباط جمعی خصوصا اینتر نت،  شرطی لازم است. تا جبهه ملی ايران بتواند به وظیفه تاریخی خود بهتر عمل کند ودر ارتباط گسترده و پیوسته ای با عموم مردم وخصوصا نسل جوان باشد.

ما بعد از مشورت با هفت سازمان تشکیل دهنده جبهه ملی ایران- اروپا، ضمن ارجگزاری به زحمات تمامی سروران گرامی ، معتقدیم که انتخاب آقای کورش زعیم، بنا به شرایط بالا بهترین گزیده میباشد زیرا  ایشان ضمن داشتن تمامی خصوصیات با لا چهره ای شناخته شده برای مجامع بین المللی از جمله سازمان ملل، پارلمان اروپا ومجامع حقوق بشر میباشد.علاوه بر آن کافی است نظر سروران گرامی را به دوران بازداشت مهندس زعیم ارجاع دهم که کمبود وجود ایشان تا چه حد محسوس بود.ما معتقدیم ایشان میتواند نقشی استثنائی در تحرک بیشتر جبهه ملی ایران داشته باشد.

سرور گرامی،

شرایط حساس کنونی ایران، که از چندین سو در خطر است ما را بر آن داشت تا این نامه را خدمت شما و اعضای محترم شورا ارسال کنیم. تا بیش از این فرصت از دست نرفته است جبهه ملی ابران بتواند نقش تاریخی خود را ایفا نماید. زیرا امروز روزی است که جبهه ملی ایران بایدبا تمام توان چتری گردد برای آنانی که عشق در گرو آن دیار دارند ونقش وتحرک سخنگو در این برهه از زمان بسیار تاثیرگذار میباشد.

پاینده باد ایران عزیز

پیروز باد جبهه ملی ایران  

روابط عمومی جبهه ملی ایران اروپا

محمود جعفری دبیر تشکیلات  

5 تیر 1386

بازدید صفحه: 1513
 


شما می توانید نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

   
 : نام ونام خانوادگي
 : توضیحات

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمائید
 
   
   
 

       

جستجو در سایت

 

 

فهرست موضوع ها

 

      جمهوری اسلامی
      انتخابات در ایران
      حقوق بشر در ایران
      سیاست خارجی ایران
      اقتصاد ایران
      میراث فرهنگی و تاریخی
      کورش بزرگ
      پاسارگاد و تخت جمشید
      دموکراسی و سکولاریسم
      جنبش های ملی ایران
      جنبش ملی کردن نفت
      جبهه ملی ایران
      چهره های ملی ایران
      بحران هسته ای ایران
      خلیج پارس
      دریای مازندران
      سازمان ملل متحد
      شورای امنیت
      شورای حقوق بشر
      دیوان کیفری بین المللی
      یونسکو
      آسیای میانه و قفقاز
      خاور میانه
      خاور دور
      اروپا
      امریکای شمالی و جنوبی
      درباره من
      فرتور ها (عکس ها)
      English
 
 
 

 پیشنهاد ها و نوآوری ها

 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کوروش زعیم ،محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد