Monday, January 24, 2022   امروز ,   دوشنبه 4 بهمن 1400 خورشیدی

جزئیات مطالب  

   
21 مرداد 1400
پیام به همه رسانه‌ های فارسی زبان برونمرزی - کورش زعیم

پیام به همه رسانه‌ های فارسی زبان برونمرزی

چرا رسانه‌های فارسی‌زبان خارجی قابل اعتماد نیستند؟ | خبرگزاری فارس

از: کورش زعیم

آنچه برای ملت بزرگ ایران با فرهنگ انسانی و تاریخ کهن خود بسیار تحمل‌ناپذیر می‌باشد اینست که رسانه‌های گفتاری و دیداری و نوشتاری فارسی زبان پیوسته در اخبار و تحلیل‌ها کردار و گفتار و اخبار رژیم اسلامی حاکم بر ایران را به "ایران" نسبت میدهند. می‌گویند رئیس جمهور ایران، دولت ایران، فلان وزیر ایران و غیره.

آنچه از چهل و دو سال گذشته داشته ایم حکومتیست بیگانه که بر ما تحمیل شده و تنها می‌توان آنرا به حکومت بنی‌امیه یا مغولان در ایران تشبیه کرد که پس از کشتار و غارت و تصرف میهن ما بر ما سلطه یافتند.

نظام "اسلامی" حاکم بر ایران به‌ هیچ‌وجه برگزیده ملت و نماینده کشور ما و فرهنگ ایرانی نیست و باید به عنوان "نظام اسلامی حاکم" بر ایران از آن نام برد، رئیس جمهوری اسلامی حاکم در ایران یا مجلس اسلامی در ایران و غیره.

خواهشمند است که حاکمیت تحمیل شده جمهوری اسلامی بر ایران را، که نه جمهوریست و نه اسلامی، ایرانی نخوانید. بیگانگان به منظور نابود کردن قدرت نظامی و اقتصادی ایران ما و نیز نابود کردن اخلاق و فرهنگ ایرانی با کشتار و جنگ و غارتگری بر ما حاکم شده و در طی بیش از چهار دهه ما را چهار سده به عقب رانده اند. از ارتباط دادن سازمان‌ها و مقام‌های اسلامی حاکم در ایران به میهن ما و ملت ما و یا فرهنگ ما که امری توهین‌آمیز است خودداری نمایید و مردم ایران را آزرده و شنوندگان و بینندگان خود را گمراه نکنید.

آنچه بیش از چهار دهه است در ایران میگذرد، هرگز خواست و منطبق با فرهنگ و اراده ملت ایران نبوده و نیست. این نظام موقت را بیگانگان بر ما تحمیل کرده‌اند و سپس با دستور به قتل عام بهترین فرماندهان نظامی ما که در جهان آن روز هم از بهترین بودند، و ایجاد و تحمیل یک جنگ هشت ساله غیرضروری برای ناتوان کردن نیروی دفاعی میهن ما آنها را بر ما حاکم نمودند؛ و اکنون هم توسط یک کشور بیگانه پشتیبانی و حفظ میشوند. سالهاست که ما این توهین رسانه‌های بین‌المللی و برونمرزی به ملت ایران را تحمل کرده ایم. وقت آنست که واقعیت را گزارش کنید و احترام ملت ایران و خودتان را هم که جزوی از این فرهنگ و تاریخ هستید حفظ نمایید. جمهوری اسلامی ایرانی نیست و از آن ایران هم نیست.

کورش زعیم، هموند جبهه ملی ایران – سامان ششم

تهران – 21 امرداد 1400خ


http://jebhemelliiran.net/%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87%e2%80%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d9%88%d9%86/


بازدید صفحه: 216
 سلام تحولات افغانستان در هفته های اخیر چه اینده ای در پیش رو دارد و چه پیامدهایی برای کشور ما
رامین کشتمند
پیامدهایی که برای افغانستان خواهد داشت خیلی شبیه رویدادهایی است که در آغاز تصرف ایران توسط روحانیان شیعه بود. کشتار، غارت و مجازاتهای اسلامی و در نتیجه فرار مردم و عقب افتادگی بیشتر افغانستان.

شما می توانید نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

   
 : نام ونام خانوادگي
 : توضیحات

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمائید
 
   
   
 

       

جستجو در سایت

 

 

فهرست موضوع ها

 

      جمهوری اسلامی
      انتخابات در ایران
      حقوق بشر در ایران
      سیاست خارجی ایران
      اقتصاد ایران
      میراث فرهنگی و تاریخی
      کورش بزرگ
      پاسارگاد و تخت جمشید
      دموکراسی و سکولاریسم
      جنبش های ملی ایران
      جنبش ملی کردن نفت
      جبهه ملی ایران
      چهره های ملی ایران
      بحران هسته ای ایران
      خلیج پارس
      دریای مازندران
      سازمان ملل متحد
      شورای امنیت
      شورای حقوق بشر
      دیوان کیفری بین المللی
      یونسکو
      آسیای میانه و قفقاز
      خاور میانه
      خاور دور
      اروپا
      امریکای شمالی و جنوبی
      درباره من
      فرتور ها (عکس ها)
      English
 
 
 

 پیشنهاد ها و نوآوری ها

 

کلیه حقوق این وب سایت مربوط به کوروش زعیم ،محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد